Vision nutrition opinie

Stomatolog – Jastrzębie-Zdrój

Off 696
Stomatolog – Jastrzębie-Zdrój
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

stomatolog (3)Metody wybielania zębów
Jeszcze do niedawna osoby, które miały żółte zęby, starały się uśmiechać bez ich odsłaniania, gdyż nie było żadnego sposobu, by pozbyć się tego defektu urody. Mało kogo było stać na kosztowne zabiegi wybielające u stomatologa, które mogły kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy. Obecnie sytuacja jest zupełnie inna. Zarówno wybielanie zębów u dentysty jest znacznie tańsze, jak i powszechnie dostępne są skuteczne środki wybielające do stosowania w domu. Dzięki nim każdy może mieć bielszy uśmiech, choć oczywiście nie można spodziewać się cudów, gdyż raczej nie uda się z zębów bardzo żółtych otrzymać śnieżnobiałych, a już na pewno nie w bezpieczny dla uzębienia sposób. Jakie środki są do wyboru? Przede wszystkim pasty, które stosuje się albo cały czas (na bieżąco usuwają one przebarwienia), albo okresowo. Bardziej zaawansowane działanie mają jednak substancje, które w większym stężeniu wykorzystuje się w gabinetach dentystycznych. Można je spotkać w formie żeli, płynów do nanoszenia na zęby itp.

Inne nasze teksty o zdrowiu:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy dermatologia estetyczna w Polsce staje się coraz popularniejsza?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze na stronie:

Nowe artykuły:

Losowe teksty:

  • Wędrujące otolity

    Przyczyn bólów i zawrotów głowy może być bardzo dużo od np. skoków ciśnienia krwi, przez banalny katar, zapalenie zatok czy znajdujące się w mózgu guzy. Ale zawroty głowy, które zwykle występują wtedy, gdy kładziemy się do łózka mogą być spowodowane tzw. wędrującymi otolitami. Otolity są to kryształki węglanu wapnia, które umiejscowione są w kanałach błędnika…

  • Zabiegi medycyny estetycznej

    Mam co poprawić Jak ten świat się zmienia. Dwadzieścia lat temu na kosmetyczkę stać było tylko najbogatsze panie, żony prominentów i nowobogackich. Dziś ten rodzaj wspierania urody jest dla każdej z nas na wyciągnięcie ręki. Klinik oferujących zabiegi medycyny estetycznej jest tak wiele, że cenowo muszą ze sobą konkurować. Można skorzystać z naprawdę szerokiej oferty….