3-Creatine Malate Large Caps - 300 kaps

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vision Nutrition
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 48,00 zł

Kreatyna to naturalny składnik masy mięśniowej, odgrywający zasadniczą rolę przy transporcie i zachowaniu energii. Ze względu na wyraźnie anabolizujące działanie stała się jednym z najpopularniejszych suplementów diety. TRI CREATIN MALATE to nowoczesna i bardziej efektywna postać kreatyny. Jest to związek kreatyny i kwasu maleinowego. Ze względu na chemiczny skład TRI CREATIN MALATE posiada wiele lepszych właściwości w porównaniu do klasycznego monohydratu kreatyny. Przede wszystkim dzięki obecność kwasu maleinowego, który jest jednym ze stopni cyklu Krebsa, potrafi zdecydowanie szybciej dostarczyć mięśniom energii. Łatwiej rozpuszcza się w wodzie. Osoby cierpiące na nadwrażliwość docenią to, że mniej drażni układ pokarmowy. Zdecydowanie lepiej wpływa na produkcję ATP - źródła szybko dostępnej dla mięśni energii. Posiada lepszą przyswajalność biologiczną, ale też lepiej wspiera wytrzymałość.

SUPLEMENT DIETY. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 15 lat. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku niewłaściwego magazynowania lub stosowania. Nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Testowany laboratoryjnie.
 

Każde opakowania zwiera 300 kapsułek w trzech przegródkach. W każdej przegródce jest 100 kapsułek. Oprócz tego w każdym opakowaniu znajdziesz prezent firmy Vision Nutrition Ltd. – 5 x 40 g preparatu Carbs-XXX w saszetkach

Składniki: jabłczan kreatyny, kapsułka żelowa. Jedna kapsułka zawiera 1000 mg jabłczanu kreatyny. 

Sposób użycia: Stosować codziennie maksymalnie 5 kapsułek (= 5 g). Trzy kapsułki po treningu i dwie kapsułki przed snem. V sytuacji kryzysu energetycznego zażyć trzy kapsułki 30 minut przed treningiem. W dniu bez treningu 3 kapsułki w ciągu dnia i dwie kapsułki przed snem. 

3-CREATINE MALATE LARGE CAPS umożliwi Ci dokładne dawkowanie i duży komfort stosowania. 

PRODUCENT:

Vision Nutrition Ltd. , Office No. 6 Nelson Court

1/3 Nelson Road, Staple Hill, BS16 5EY,

United Kingdom 

IMPORT I DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Energy ZoneSp. z o.o. - Vision Nutrition, ul. Kawaleryjska 20,

15-325 Białystok, Tel. 85 719 95 45