BCAA 2:1:1 Large Caps - 300 kaps

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vision Nutrition
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 84,00 zł

Aminokwasy BCAA (L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina) to aminokwasy ezogenne o rozgałęzionych łańcuchach. Stanowią ważną część wszystkich aminokwasów, z których składa się tkanka mięśniowa. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego następuje wyczerpanie zapasów energetycznych dostarczanych przez glikogen. Po wyczerpaniu zapasu glikogenu organizm zacznie wytwarzać energię z aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach. A jeśli nie ma innej możliwości, uzyskuje aminokwasy przez redukcję masy mięśniowej. Można temu zapobiec dzięki zażywaniu aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach - BCAA. BCAA metabolizują się bezpośrednio w mięśniach. Dzięki temu są wykorzystywane przez komórki mięśniowe jako źródło energii a organizm nie musi redukować masy mięśniowej. Podawanie kapsułek jest zalecane przede wszystkim dla osób narażonych na większy wysiłek fizyczny, (sportowcy, osoby ciężko pracujące), oraz dla osób z niedoborem białka. 

ŚRODEK SPOŻYWCZY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 15 lat. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Przechowywać w temperaturze do 25 °C. Producent nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku niewłaściwego magazynowania lub stosowania. Nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Testowany laboratoryjnie.
 

Każde opakowania zwiera 300 kapsułek w trzech przegródkach. W każdej przegródce jest 100 kapsułek. Oprócz tego w każdym opakowaniu znajdziesz prezent firmy Vision Nutrition Ltd. – 5 x 40 g preparatu Carbs-XXX w saszetkach

Informacje żywieniowe

w 100g

w 1 kaps

Energia

1726 kJ/412 kcal

17 kJ/4 kcal

Białko

0,4g

970 mg

Węglowodany

0,4g

4 mg

Tłuszcze

1,9g

9 mg

aminokwasy:

 

 

L-Izoleucyna

 

450 mg

L-leucyna

 

225 mg

L-walina

 

225 mg

Składniki: L- Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina, kapsułka żelowa 

Jedna kapsułka zawiera 900 mg  BCAA 2:1:1 

Sposób użycia: Codziennie 3 – 5 kapsułek.

BCAA 2:1:1 umożliwi Ci dokładne dawkowanie i duży komfort stosowania. 

PRODUCENT:

Vision Nutrition Ltd. , Office No. 6 Nelson Court

1/3 Nelson Road, Staple Hill, BS16 5EY,

United Kingdom 

IMPORT I DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Energy Zone Sp. z o.o., ul. Kawaleryjska 20,

15-325 Białystok, Tel. 85 719 95 45