Blood Plasma Hydro-Dipeptide 90 kaps

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vision Nutrition
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 99,00 zł

Dawkowanie:
Dawkowanie standardowe: 2550 mg na dzień (1 kapsułka 850 mg 3 x dziennie).
Zwiększona dawka przy wysokim obciążeniu: 7650 mg na dzień (3 kapsułki 3 x dziennie)

BLOOD PLASMA HYDRO-DIPEPTIDE (serum albumine) Wysoko zaawansowany produkt znajdujący się w absolutnej czołówce, przeznaczony dla Twojej diety. Chodzi o tak zwaną infuzję doustną. Zawiera hydrolizowane dwupeptydy pochodzące bezpośrednio z OSOCZA KRWI (albuminy surowicy świni); jako jedyny środek dostarcza (za pośrednictwem hydrolizowanych dwupeptydów) WSZYSTKICH 20 AKTYWNYCH AMINOKWASÓW, PRZY NAJSZYBSZYM MOŻLIWYM CZASIE WCHŁANIANIA DO ORGANIZMU - 15 do 25 min.! Produkt ten jest przeznaczony zwłaszcza dla wymagających sportowców, zużywających duże ilości energii, którym niezbędna jest regeneracja organizmu i nabranie nowych sił. Przeznaczony jest dla osób pracujących fizycznie i umysłowo.

Organizm ludzki jest w stanie sam wyprodukować 10 spośród 20 aminokwasów. Pozostałe aminokwasy muszą zostać dostarczane do organizmu w postaci pokarmu. Tłuszcze i cukry mogą być gromadzone przez organizm wbrew naszemu niezadowoleniu z tego faktu. Organizm nie potrafi jednak gromadzić rezerw aminokwasów - niezbędne jest ich sukcesywne dostarczanie w postaci codziennego pokarmu lub suplementów. Preparat z osocza krwi wydziela do organizmu zaledwie 1% katabolitów azotowych, zwanych również toksycznymi odpadami przemiany materii. Dla porównania, inne białka uwalniają średnio 68-84 razy więcej toksycznych odpadów przemiany materii, które obciążają pracę wątroby i nerek. Używanie białek z osocza krwi jest więc zdrowsze i wydajniejsze. Z uwagi na fakt, iż osocze krwi jest materiałem bardzo wrażliwym, zastosowaliśmy dla niego podwójną ochronę. 1. Osocze jest zamknięte w kapsułkach. 2. Kapsułki są zamknięte w saszetkach. Każdy saszetka zawiera 3 kapsułki, co stanowi standardową dawkę dzienną lub jednorazową dawkę zwiększoną.

Przeznaczone do specjalnego odżywiania. Zawiera białko zwierzęce. Zawiera źródło fenyloalaniny. Nie zastępuje wszechstronnej i zrównoważonej diety.  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 15 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 °C. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub stosowania. Produkt nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Przebadany laboratoryjne.