Effect Pump Caffeine Plus - 920g

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vision Nutrition
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 65,00 zł

EFFECT PUMP - zalecany dla sportowców. Produkt opracowany w oparciu o najnowszy stan wiedzy z dziedziny biochemii. Jego celem jest osiągnięcie kilku efektów na raz. Przede wszystkim działa jako tzw. pompa mięśniowa (dając silny i długotrwały efekt \“napompowania\“ mięśni). Ponadto zwiększa zarówno siłę, jak i wytrzymałość, znacznie poprawia regenerację. Wyniki te osiągnięto dzięki doskonale zbilansowanej kombinacji substancji zawartych w preparacie EFFECT PUMP.

AAKG wraz z beta-alaniną maksymalizuje stopień ukrwienia i dopływ substancji odżywczych do mięśni. Kreatyna jednowodna oraz TCM usprawniają pracę mięśni i korzystnie oddziałują na siłę szybką (pomagają utrzymać poziom testosteronu nawet przy dłużej trwającym obciążeniu). Cytrulina i inozyna zwiększają wytrzymałość mięśni (podnoszą odporność mięśni na działanie kwasu mlekowego i zapewniają wystarczającą ilość tlenu). Tauryna pomaga w odmłodzeniu komórek i polepszeniu procesu przekazywania impulsów nerwowych (dzięki temu mięsień jest sprawniejszy, bardziej wrażliwy na bodźce). ALA zmniejsza stres oksydacyjny. Kofeina pobudza umysł i stymuluje gotowość do działania. Dekstroza wraz z maltodekstryną ma działanie energetyzujące, stanowi również nośnik i wypełniacz dla komórek mięśniowych. W efekcie powstał znakomity produkt, którego ambicją jest zastąpienie niewłaściwie wykorzystywanych sterydów anabolicznych.

 

Składniki: dekstroza, maltodekstryna, kreatyna jednowodna, alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), jabłczan trikreatyny (TCM), L-cytrulina, tauryna, beta-alanina, kwas cytrynowy, aromat malinowy, kofeina, inozyna, kwas alfa-liponowy, substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza

 

Zalecane dawkowanie: 1-2 x dziennie 1 saszetka preparatu rozpuszczonego w  200 - 350 ml wody. Jedna saszetka przed i jedna po treningu. Jedna saszetka zawiera 40 g preparatu.

 

Ostrzeżenie: Produkt nie zastępuje wszechstronnej i zrównoważonej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 15 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub stosowania. Produkt nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Osobom cierpiącym na choroby tarczycy lub mającym problemy z sercem zalecane jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem produktu! Przebadany laboratoryjne.

Suplementy diety:                                   w 100 g              w dawce (40 g)

 

Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG)           5000 mg                     2000 mg

Kreatyna jednowodna                              10000 mg                     4000 mg

Jabłczan trikreatyny (TCM)                       2500 mg                     1000 mg

L-cytrulina                                              2500 mg                     1000 mg

Tauryna                                                 2500 mg                     1000 mg

Beta-alanina                                          2500 mg                     1000 mg

Kofeina                                                   375 mg                      150 mg

Inozyna                                                 2500 mg                     1000 mg

Kwas alfa-liponowy                                    125 mg                         50 mg

 

EFFECT PUMP w saszetkach to inteligentne rozwiązanie. W pudełku znajdują się 23 saszetki - pojedyncze dawki. Każda saszetka zawiera 40 g EFFECT PUMP wysokiej jakości. Ten sposób pakowania jest nie tylko higieniczny, lecz również bardzo praktyczny. Nie musisz już odmierzać wymaganej ilości ani odsypywać dawki, potrzebnej Ci po zakończeniu treningu, do różnych naczyń czy woreczków. Po prostu zabierasz ze sobą jedną lub więcej saszetek - tyle, ile potrzebujesz, bez konieczności zabierania całego opakowania. Jest to wygodne na przykład dla osób trenujących w drodze do pracy lub z pracy, dla osób, które nie chcą przerywać treningu nawet podczas urlopu, weekendu spędzanego poza domem czy podróży służbowej. EFFECT PUMP wnosi do Twojego odżywiania nowy wymiar.