GL.I - 32 Isomaltulose - 3600g

Dodaj recenzję:
  • Producent: Vision Nutrition
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 109,00 zł

Preparat GL.I-32 Isomaltulose  jest znakomitym źródłem energii znanym jako izomaltuloza. Jest to  disacharyd, który rozszczepia się dopiero w jelicie cienkim i jest absorbowany bardzo wolno. Ma bardzo niski indeks glikemiczny (GI 32). Dzięki temu, że dochodzi do wolniejszej hydrolizy i wchłaniania procesy te są bardziej kompletne, a więc bardziej efektywne. Daje powolne, ale stałe wydzielanie energii przez 5 – 6 godzin. W ten sposób zapewnia energię dla mózgu i ciała w czasie, kiedy już pozostałe źródła energii nie działają. Dzięki wolniejszemu wchłanianiu nie dochodzi do wahań glukozy i insuliny we krwi, więc nie następuje uczucie głodu. Jest to właściwość wykorzystywana przy redukcji wagi. Zastosowanie tego preparatu jest naprawdę szerokie. Oprócz sportowców poszukujących doskonałego źródła energii, ludzi, którzy redukują swoją wagę, właściwości te mogą wykorzystać także ci, którzy chcą skutecznie bronić się przed negatywnym działaniem czynników cywilizacyjnych.

GL.I-32 Isomaltulose  jest rewolucyjnym paliwem dla ciała. 

Składniki: Izomaltuloza 

Informacja żywieniowa

w 100g

w porcji (40g) 

Wartość energetyczna

1557 kJ/372 kcal

623 kJ/149 kcal

Białko

0g

0g

Węglowodany

98g

37,2g

Tłuszcz

0g

0g

Sposób użycia: 3 x na dzień torebka preparatu rozmieszanego w 200 - 250 ml wody. Jedna torebka zawiera 40g preparatu.

 

ŚRODEK SPOŻYWCZY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGO. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 15. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!  Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze do 25 °C. Producent nie ręczy za ewentualne szkody powstałe w wyniku nieodpowiedniego składowania lub stosowania. Nie zawiera substancji o charakterze dopingującym. Testowany laboratoryjnie.

GL.I-32 Isomaltulose  w saszetkach – inteligentne rozwiązanie

Opakowanie zawiera 90 saszetek (porcji). Każda saszetka (porcja) zawiera 40g wysokiej jakości idealnie rozpuszczalnego GL.I-32 Isomaltulose. Higieniczne i praktyczne opakowanie. Nie musisz już odmierzać odpowiedniej ilości ani przesypywać porcji do stosowania po treningu do innych opakowań.

Wystarczy zabrać ze sobą jedną lub kilka saszetek, nie musisz nosić całego opakowania. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które trenują przed lub po pracy, jak również dla osób, które podczas urlopu, weekendu poza domem albo podróży służbowej nie chcą przerywać treningów. Ponadto dzięki zastosowaniu saszetek można dowolnie kombinować różne smaki, żeby się nie znudzić. GL.I-32 Isomaltulose – nowy wymiar Twojej odżywki. 

PRODUCENT:

Vision Nutrition Ltd. , Office No. 6 Nelson Court

1/3 Nelson Road, Staple Hill, BS16 5EY,

United Kingdom

IMPORT I DYSTRYBUCJA W POLSCE:

Energy Zone Sp. z o.o., ul. Kawaleryjska 20,

15-325 Białystok, tel. 85 719 95 45    

Vision Nutrition GL.I 32 Isomaltulose