jak naturalnie powiększyć penisa
Potencja

Jak naturalnie powiększyć penisa? Najlepsze domowe sposoby na większego członka

Jak naturalnie powiększyć penisa? To pytanie rodzi się w głowach milionów mężczyzn. Panowie częstokroć są niezadowoleni z wielkości swojego przyrodzenia, co sprawia, że zainteresowanie wszelkiego rodzaju metodami na większego penisa cały czas rośnie.

Liczba metod pozwalających powiększyć członka – bezustannie rośnie. Badania i analizy sprawiają, że mężczyźni nierzadko stoją przed ciężkim wyborem. Warto mieć jednak świadomość, że nie wszystkie metody na powiększenie penisa faktycznie działają. Lwia część z dostępnych rozwiązań jest zwyczajnie nieefektywna.

Jak zatem wybrać naturalny, bezpieczny i zarazem skuteczny sposób na większego członka? Które z rozwiązań cieszy się największą skutecznością? Poniżej przedstawiamy najlepsze naturalne metody na powiększenie penisa.

# Jelqing – ćwiczenia rozciągające członka

Każdy mężczyzna, który interesował się naturalnymi metodami na powiększenie penisa z całą pewnością słyszał o jelqingu – ćwiczeniach rozciągających członka, które cieszą się ogromną popularnością. To rozwiązanie, o którym można powiedzieć, że działa i jest więcej, niż skuteczne.

Według licznych opinii i recenzji: jelqing pozwala wydłużyć członka nawet o 3-4 centymetry. Pełen opis jelqingu znajdą Państwo tutaj.

Uwaga! Jelqing wymaga odpowiedniej techniki. Nieprawidłowe wykonanie tego ćwiczenia rozciągającego może skutkować bolesną kontuzją. Dlatego też, ćwiczenia rozciągające wymagają szczegółowego i dokładnego zaznajomienia się z instrukcją.

# Ziołowe tabletki (suplementy diety na większego penisa)

Wiele osób ma poważne wątpliwości co do tego czy tabletka może doprowadzić do powiększenia ciał jamistych. Owe wątpliwości są częściowo uzasadnione. Wszakże, lwia część tabletek na powiększenie penisa – nie działa. Warto mieć jednak świadomość, że istnieją preparaty, które pozwalają osiągać zadowalające efekty.

Do najlepszych ziołowych tabletek na powiększenie członka zaliczyć możemy chociażby Member XXL – suplement diety o sprawdzonej formule, co do którego efektywności nie ma absolutnie żadnej wątpliwości. Liczne pozytywne opinie i recenzje zdają się potwierdzać bardzo wysoką skuteczność. Według producenta – 6 miesięczna suplementacja Member XXL może przynieść efekt w postaci powiększenia członka o nawet 8 centymetrów.

# Pompki do penisa

Jedną z najlepszych metod na powiększenie członka jest stosowanie tzw. pompek erekcyjnych. To rozwiązanie, które pierwotnie – jak sama nazwa wskazuje – dedykowane było osobom z problemami z osiągnięciem erekcji. Z czasem jednak dostrzeżono pozytywny „skutek uboczny” pompowania penisa.

Otóż, pompki próźniowe doprowadzają do rozszerzenia ciał jamistych oraz zwiększenia ukrwienia. Daje to natychmiastowy efekt w postaci powiększenia członka. Co ważne, efekty utrzymują się na dłużej. Oczywiście, pierwotna „pompa” zanika – nie mniej, regularne pompowanie członka skutkuje trwałym powiększeniem penisa.

Powiększanie penisa – czy aby na pewno warto powiększać członka?

Kompleksy małego penisa dosięgają wielu mężczyzn. Według różnych szacunków, niezadowolenie wykazywać ma nawet 40% mężczyzn. Nie mniej – samo niezadowolenie nie jest wskazaniem do powiększania penisa.

Warto mieć świadomość, że członek to narząd niezwykle delikatny, który jest podatny na wszelkiego rodzaju urazy i infekcje. Należy obchodzić się z nim w należyty sposób, aby uniknąć problemów.

Idąc dalej, należy zrozumieć, że z punktu widzenia medycyny, wskazaniem do powiększania członka jest tylko i wyłącznie przypadłość zwana „mikropenisem” – tj. problemem ze wzrostem penisa uwarunkowanym przez androgeny.

Dlatego też, zanim zdecydujesz się realizować naturalne metody na powiększenie penisa – skonsultuj się z lekarzem specjalistą – seksuologiem. Niekiedy, mężczyźni mają kompleksy mimo że ich penis jest relatywnie duży. Mania wielkości i błędne myślenie dotyczące korelacji powiędzy męskością, a wielkością penisa – może zostać stłumiona już podczas jednej konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *