Spirulin-Plus
Zdrowie

Zakwaszenie organizmu: czy Spirulin Plus to najlepsze rozwiązanie?

Nawet co trzeci Polak może mieć zakwaszony organizm. Większość jednak nie zdaje sobie z tego sprawy. Ignorujemy dyskomfort trawienny i problemy z wypróżnianiem do czasu, gdy nie staną się naprawdę poważne.

Warto jednak mieć świadomość, że nieleczenie zakwaszenia może mieć znacznie poważniejsze konsekwencje zdrowotne, aniżeli tylko pogorszenie dyskomfortu trawiennego. Zakwaszenie przyczynia się bowiem między innymi do rozwoju chorób układu pokarmowego oraz nowotworów. Czy aby na pewno chcesz tak ryzykować?

Nie lekceważ zakwaszenia! Podejmij działanie.

Tak naprawdę, eliminacja zakwaszenia nie jest wymagająca. To kłopot, którego można się pozbyć w bardzo prosty i wygodny sposób. Nazywa się on – Spirulin Plus.

Spirulin Plus to suplement diet stworzony w celu odkwaszania i profilaktyki przeciw zakwaszeniu. Za sprawą tego preparatu bardzo szybko uzyskamy równowagę kwasowo-zasadową, co doprowadzi do poprawy pracy układu trawiennego oraz regulacji rytmu wypróżnień.

Mało tego! Spirulin Plus także oczyści Twój organizm z toksyn, wzmocni jego odporność, doda sił oraz usunie nadmiar wody. To kompleksowa kuracja, która będzie miała ogromny wpływ na całą kondycję fizyczną (i nie tylko!) Twojego ciała.

Spirulin Plus – skład

Sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis) [55% protein]; sproszkowana chlorella (rozerwane ściany komórkowe) (Chlorellapyrenoidosa); otoczka kapsułki –żelatyna; ekstrakt z liści lucerny siewnej (Medicago sativa L.) 5:1; ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum mongolicum) 4:1; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) 20:1; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) [45% EGCG] 20:1; celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna.

Opinie na temat Spirulin Plus

Spirulin Plus to produkt, który cieszy się ogromną popularnością. Spore zainteresowanie sprawia, że bez większego trudu możemy dotrzeć do opinii na temat tego produktu. W Internecie znajdziemy całkiem sporo recenzji, komentarzy i ocen tego produktu.

Spirulin Plus przez użytkowników opiniowany jest naprawdę dobrze. Konsumenci chwalą sobie skuteczność tego środka, łagodne działanie i pozytywny wpływ na samopoczucie. Negatywne opinie na temat Spiruliny Plus, zazwyczaj odnoszą się do relatywnie wysokiej ceny. Za jakość trzeba jednak płacić!

Spirulin Plus – cena, gdzie kupię?

Zakupu Spirulin Plus mogą Państwo dokonać na oficjalnej stronie producenta – SpirulinPlus.pl. Cena jednego opakowania (1 miesiąc kuracji) to 159,00 złotych. Warto mieć jednak świadomość, że decydując się na zakup 3 lub 6 opakowań możemy uzyskać spory rabat:

  • 33% rabatu w przypadku zamówienia 3 produktów (2 + 1 gratis)
  • 50% rabatu w przyapdku zamówienia 6 produktów (3 + 3 gratis)

Choć cena Spirulin Plus może wydawać się wygórowana, to z całą pewnością tak nie jest. To wieloskładnikowe rozwiązanie, którego efektywność nie podlega żadnej dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *